ODSTÁVKY A HAVÁRIE

  • Neplánované výluky v dodávce vody (dle zákona č.274/2001 Sb., §9, odst.5)
  • Plánované výluky v dodávce vody (dle zákona č.274/2001 Sb., §9, odst.6a)

Možnost využití mapy Theme Kallyas

Tady se bude načítat tabulka se všemi informacemi z CSV. Strana je ekvivalent této na současném webu: https://vodarenska.cz/cs/havarie. Piny v mapě jsou bitmapy uložené mezi ostatními IMG v médiích WP. Ještě tam dodám ikonku cisterny (světle modrá) musím ji najít.

Ostatní ikony (nad tímto textem) a na HP jsou font ikony z tématu. Nezapomenout prosím na legendu přes mapu, která zároveň slouží jako filtr odstávky / havárie. Platí to jen pro první úroveň mapy. Detail jedné události (seznam odběrných míst) legendu mít nemusí.

Legenda používá vlastní bílé ikonky (bitmapy) opět jsou v médiích WP.


Pro účely statického naklikání pinů poboček VAS tato mapa vcelku vyhovuje. (Tahle stránka je klon kontaktní strany). Problém bude spíš s taby. Z bublin pinů v mapě sice můžu odkazovat na URL, ale nenašel jsem možnost jak URM namířit do konkrétního tabu např. divize.

Dá se to obejít tím, že bych kontaktní informace vložil do modulu TablePress. Každá divize by měla jednu tabulku, kterou bych short codem vložil do tabů. Každá divize by tak mohla mít kontaktní stranu s aktivním vlastním tabem, jinak by strany byly shodné. Na tyhle strany už můžu směrovat linky odkudkoli a správa vlastních kontaktů zůstane v jednom místě (TablePress). Jen ty kontaktní údaje budou v tabulce, což není úplně ideál...)

TOP